For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Ruszamy z najbardziej rozbudowanym portalem ogłoszeń na Podhalu

Po wielu miesiącach pracy nad portalem, Ogloszenia-Podhale.pl w końcu ujrzały światło dzienne. Co znajdziesz na portalu? Jakie posiada funkcjonalności? Dla kogo został stworzony? Odpowiedź na te pytania w poniższym wpisie.

Potrzeba ogłaszania różnego rodzaju treści istnieje od dawien dawna, jednak jej rozwój obserwowaliśmy w XVI-XVIII wieku wraz z wynalezieniem druku i pojawieniem się prasy. W późniejszych latach pojawiały się kolejne nośniki wykorzystywane do publikacji ogłoszeń. W drugiej połowie XIX wieku w Niemczech postawiono pierwszy słup ogłoszeniowy. Służył on do przyklejania plakatów ulicznych, a w późniejszych latach do informowania o ważnych urzędowych komunikatach, sprawach administracyjnych, zaś podczas wojny – relacji z frontów.

Słup ogłoszeniowy
Słup ogłoszeniowy – fot. Jacekalicki

Ogloszenia-Podhale.pl – darmowy portal ogłoszeń na Podhalu

Lata się zmieniają. Nośniki ogłoszeń również, jednak potrzeba komunikacji oraz publikacji ogłoszeń w dalszym ciągu istnieje. Ba! Jest nawet coraz większa, a dużą rolę odgrywa tutaj Internet.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, które przeniesie w świat Internetu handel na Podhalu oraz połączy ze sobą pracodawców i pracowników, ale również wszystkich mieszkańców regionu chcących wystawić darmowe ogłoszenie.

Jakie kategorie ogłoszeń znajdziesz na Ogloszenia-Podhale.pl?

Ogloszenia Podhale - darmowy portal ogłoszeń na Podhalu

Funkcje portalu Ogloszenia-Podhale.pl

Ogloszenia-Podhale.pl to przede wszystkim wygoda z użytkowania portalu. Witryna jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu przeglądanie ogłoszeń na telefonie czy tablecie to czysta przyjemność.

Ogromnie ważne jest dla nas zadowolenie użytkowników. Każda osoba lub firma chcąca dodać darmowe ogłoszenie musi założyć konto na portalu. Umożliwia to także prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami na tematy dotyczące ogłoszeń – negocjowanie ceny oraz korzystanie z innych funkcjonalności portalu poprzez “Mój profil”. Możesz edytować ogłoszenie, promować je oraz odnawiać.

Chcemy zaznaczyć, iż obecna wersja portalu jest wersją beta. W dalszym ciągu trwają prace nad udoskonalaniem strony.

Zostaw komentarz

FOXMEDIO – tworzenie stron i sklepów internetowych