For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Szczegóły ogłoszenia

Praca Produkcja

Piekarz

    Treść ogłoszenia
    Type : Dam
    Data : 28 października 2019
    Typ umowy : Umowa o pracę
    Wymiar Pracy : pełny etat
    Wymagania specjalne : brak

    HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

    HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

    Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko:

    Piekarz/Piecowy

    Miejsce pracy: Zubrzyca Dolna

    Opis stanowiska:

    – przygotowanie surowców, półproduktów i produktów do produkcji wyrobów zgodnie z recepturami,
    – utrzymywanie łączności z ciastowym, wypiek wyrobów z uwzględnieniem technologi wypieku,
    – dbałość o środowisko pracy,
    – wykonywanie innych poleceń przełożonego.

    Wymagania stanowiska:

    – doświadczenia na podobnym stanowisku;
    – dobrej organizacji pracy;
    – aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
    – umiejętności pracy w zespole;
    – gotowość do pracy w nocy.

    Oferujemy:

    – umowę o pracę na pełny etat,
    – dodatek na pracę w nocy,
    – pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,
    – dobrą atmosferę w miejscu pracy.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez formularz: