For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Praca Budowa i remonty

CIEŚLA SZALUNKOWY – PRACA W AUSTRII – EKIPY 2 OS

  • CIEŚLA SZALUNKOWY – PRACA W AUSTRII – EKIPY 2 OS
Treść ogłoszenia
Type : Dam
Data : 3 stycznia 2021
Typ umowy : Umowa o pracę
Wymiar Pracy : pełny etat
Wymagania specjalne : brak
Lokalizacja : RACIBÓRZ

Agencja Pośrednictwa Pracy Kraft24 (nr cert. 21370) prowadzi rekrutację dla swojego zagranicznego partnera na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Rekrutacja 2021

Opis stanowiska

montaż szalunków tradycyjnych i systemowych, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem

praca przy szalunkach PERI, DOKA

czytanie schematów

Wymagania

doświadczenie na ww. stanowisku

komunikatywna znajomość j. niemieckiego

mile widziana ukończona szkoła kierunkowa lub kurs

mile widziany własny środek transportu

Wynagrodzenie

austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony

stawki według Kollektivvertrag – 14,37€ brutto/h

BUAK

dieta dzienna 26,40 € netto

opłacone zakwaterowanie

13sta (Urlaubsgeld) i 14sta (Weihnachtsgeld) wypłata

za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego

Dodatkowo:

opieka i pomoc polskiego koordynatora

możliwość brania zaliczek

pełen pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia członków rodziny

długofalowa współpraca

*Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn.

FOXMEDIO – tworzenie stron i sklepów internetowych