For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak dodać ogłoszenie na ogłoszenia-podhale.pl?

  Ogłoszenie dodać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Utwórz konto na portalu i zaloguj się na nie. Następnie kliknij przycisk "DODAJ OGŁOSZENIE", znajdujący się w prawym, górnym rogu strony. Zostaniesz przeniesiony do formularza, dzięki któremu dodasz ogłoszenie. Wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Po zakończeniu procesu dodawania, Twoje ogłoszenie będzie czekać na akceptację przez administratora. Po akceptacji będzie widoczne na portalu.

 • Czy dodanie ogłoszenia jest darmowe?

  Tak, publikacja ogłoszenia na portalu jest bezpłatna. Możesz jednak promować swoje ogłoszenie, aby dotrzeć do większej liczby osób.

 • Jak promować ogłoszenie?

  Aby promować ogłoszenie musisz wykupić odpowiednią "PACZKĘ". Zawierają one różną ilość promowań. Użytkownicy indywidualni znajdą je pod adresem: https://ogloszenia-podhale.pl/promuj-ogloszenie/. Jeśli chcesz promować ogłoszenie, które już wcześniej zostało dodane na portalu, wejdź w "MÓJ PROFIL", a następnie znajdź zakładkę "MOJE OGŁOSZENIA". Wyświetlą się wszystkie ogłoszenia dodane przez Ciebie na portalu. Znajdź ogłoszenie, które chcesz promować i kliknij "PROMUJ".

 • Ile trwa promowanie ogłoszenia?

  Czas trwania promowania ogłoszenia to 7 dni.

 • Gdzie wyświetla się promowane ogłoszenie?

  Promowane ogłoszenie jest wyświetlane na samej górze strony głównej oraz kategorii, której dotyczy. Dzięki temu dociera ono do większej ilości osób. Jest także wyróżnione tekstem "PROMOWANE" oraz wyróżnione kolorowym podświetleniem.

 • Jak odnowić ogłoszenie?

  Aby odnowić ogłoszenie przejdź do "MÓJ PROFIL" > "MOJE OGŁOSZENIA" i kliknij "ODNÓW OGŁOSZENIE".

 • Jak mogę skontaktować się z innym użytkownikiem w sprawie ogłoszenia?

  W sprawie ogłoszenia możesz napisać wiadomość do użytkownika bezpośrednio ze strony lub skontaktować się telefonicznie w celu omówienia szczegółów.

 • Czy firmy również mogą dodawać ogłoszenia?

  Oczywiście. Mogą także dołączyć do partnerów biznesowych portalu i skorzystać z pakietu dla firm, który dostępny jest pod adresem: www.ogloszenia-podhale.pl/oferta-dla-firm/

FOXMEDIO – tworzenie stron i sklepów internetowych